Opis nieruchomości
Eleganckie, nowoczesne mieszkanie w ogrodzonym, monitorowanym osiedlu przy ul. Popiełuszki.
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchnię ceramiczną, okap i lodówkę wysoką na 184cm. Na podłogach pokoi i kuchni panele - w salonie nastrojowe oświetleniem podłogowe.
- Osobna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem i szafą.
- Łazienka z pralką, umywalką i kabiną prysznicową z panelem do masażu.
Mieszkanie wyposażone w nowe sprzęty: kuchenkę mikrofalową, żelazko, suszarkę, deskę do prasowania, czajnik elektryczny i zastawę stołową; inne - wg oczekiwań zainteresowanych. Drzwi antywłamaniowe.
Dodatkowo płatny- prąd wg zużycia, a także ogrzewanie i woda, w przypadku gdy zużycie przewyższy normy ujęte w czynszu administracyjnym.
Mieszkanie tyko dla 1 osoby niepalącej i nie obcokrajowca.
W sąsiedztwie liczne sklepy, usługi, bardzo blisko przystanki autobusowe i centrum miasta.
Czynsz najmu 2500zł/mies.
Możliwość najmu garażu o powierzchni 20,5m2 na poziomie -1, za 450 zł/mies.
Zapraszamy zainteresowanych!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.