Opis nieruchomości
Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Rogatce Warszawskiej.
4 piętro niskiego bloku z 1995r. zbudowanego z cegły żerańskiej i pustaka - w tym okresie powstawały solidne budynki z komfortowymi klatkami schodowymi i ustawnymi, dużymi pokojami. Między blokami jest sporo przestrzeni i ładnie zaaranżowana zieleń.
Na powierzchni ponad 57,18m2 są 2 pokoje. Większy o powierzchni ponad 20m2 jest zachodni, z wyjściem na niemal kwadratowy, zadaszony balkon.
Kuchnia i sypialnia skierowane są na wschód. W kuchni są szafki i wystarczająco dużo miejsca na urządzenie jadalni.
Duża łazienka z wanną za kotarą, umywalką i WC.
Na podłogach pokoi są panele; w kuchni, przedpokoju i łazience - płytki.
W przedpokoju można zbudować pojemne szafy.
Ogrzewanie i ciepła woda - miejskie.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 4m położona blisko wejścia, co docenią osoby jeżdżące rowerem lub przechowujące ciężkie sprzęty.
Klatka schodowa jest szeroka i dobrze utrzymana.
Bardzo ładne, nowoczesne osiedle otoczone zielenią ma
dużo miejsc postojowych wokół bloków.
Blisko stąd na lubelskie uczelnie: odległość do Miasteczka Akademickiego- wynosi tylko 1.5k,. do UMCS, Wydziałów: Nauk o Ziemi, Politologii czy Pedagogiki - 700m. W osiedlu jest sporo sklepów i punktów usługowych. Przystanek MPK jest w odległości ok. 400m.
Mieszkanie można bardzo atrakcyjnie zaaranżować- oferuje przestrzeń i dużo słońca.
Będzie się tu bardzo przyjemnie mieszkać!
Inwestorzy wynajmujący mieszkania - zmieszczą tu sporą rodzinę ale także całą grupę studentów - polecamy!
KLUCZE W BIURZE - ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.